• Ruh - Beden - Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi

Ruh - Beden - Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi

  
%35
  • 65,00 TL
  • 42,25 TL

ISBN/BARKOD : 9786055181567
Yayınevi/Marka:Hayy Kitap Yayınları
Yazar:Dr. Ayşe Duman
Basım Tarihi:
Sayfa Sayısı:124
Tedarik Süresi:24 Saatte Kargoda
Kazancınız: 22,75 TL
99 TL ÜSTÜ
KARGO BEDAVA
AYNI GÜN
TESLİMAT

Kitap Açıklaması


Bugün birçok kadın bedenini ‘yük’ gibi taşıyor, bedenindeki nimetleri keşfetmek, cinsel kimliğine özgü hazları yaşamak bir yana, adeta hislerini ‘bastırarak’ bu dünyadan göçüp gidiyor…

Duyguları bastırmak, yok saymak bedeni ‘patlamaya hazır bomba’ haline getirir. Zira bastırılan duygunun enerjisi kaybolmaz daha da ‘kök’ salar. Benzer olaylarla pekiştiğinde, oluşan enerji blokajları bedende rahatsız edici ya da sıkıntı verici ‘hisler’ olarak hissedilir. Enerjinin blokajı organlarda, damarlarda, bağırsaklarda, burunda tıkanmalara, bozulmalara neden olur.

Kadınlık bilincine ulaşmamış, kadınlığını bastıran kadının bedeni isyan bayrağını çekip ‘kadınlık’ fonksiyonlarında arazlar çıkarabilir. Örneğin kadın hamile kalamaz, izah edemediğimiz düşükleri olur, hamilelik dönemi sıkıntılı geçer, doğumları sancılıdır, lohusalık depresif dönemidir, sütü kesilir, bebeğini emziremez, en doğal hakkı ve ihtiyacı olan cinsel yaşam onun için kâbustur, vajinal akıntıdan kurtulamaz, âdet dönemi ile ilgili hep bir sıkıntısı vardır (ağrılı, bol kanamalı, az kanamalı, erken, geç vb), zamansız menopoza girer zamanında da girse menopoz kâbusu olur, hastalıkları hiç bitmez…

Kadın, bedeniyle, zihniyle, ruhuyla bir bütündür. Yaradılıştan gelen bu bütünlük bozulduğunda ruhsal ve bedensel hastalıklar başlar. Mutsuzluk başlar.

Bu kitapta beden-zihin-ruh tevhidini bozan bilinçaltı yazılım ve saplantıların, kadınların hayatını nasıl olumsuz etkilediği, hatta bazen nasıl kâbusa çevirebildiği anlatılıyor. Çözüm önerileri sunuluyor.

Nefsin ve dünyevi koşullanmaların köleliğinden kurtuluş, kişinin en büyük özgürlük savaşıdır. Bu savaşı kazanan insan, “Size ruhumdan üfledim” ilahi kelamının anlamına da vakıf olarak yeniden doğar, özgürce tam ve bütün olarak…

Kadınlığın Keşfi, kadınları, farklı dönem ve durumlarda (çocukluk, regl, ergenlik, evlilik, cinsellik, doğum, annelik, menopoz vb) yaşadıkları fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların kaynağını keşfetmeye çağırıyor. Onları farkında olmaya, idrak etmeye davet ediyor. Onlara, kendi bedenlerini okumaları için kılavuzluk yapıyor.

Fizik bedeninizi idare eden yazılımları düzeltmek…
Dönem dönem yaşadığınız ya da kronikleşmiş korkularınızdan kurtulmak…
Kendi bedeninizi okumak, arazlarını çözmek…
Değişim ve sağlık yetkisinin sizde olduğunu fark etmek…
Anneliği neşeyle kabul etmek…
Evliliğinizi mutlu hale getirmek…
Yaratılış programınızı fark edip kadınlığınızdan memnun olmak istiyorsanız bu kitap tam size göre!Hamur Tipi: 2.Hamur

Sayfa Sayısı: 214

Ebat: 13,5 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2014

Baskı Sayısı : 1.Basım

Dil: Türkçe
Yorum Yap

   Kötü           İyi
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 42.25 TL 42.25 TL
2 21.55 TL 43.10  TL
3 14.44 TL 43.31  TL
Kredi kartına taksit seçeneği sadece İşbankası kartları için geçerlidir, diğer banka kartları ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler ARAS ve MNG Kargo firmalarıyla gönderilecektir.
Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1 - 3 iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek teslimat bilgileriniz konusunda değişiklik talebinizi yapabilirsiniz.
Satışlarımız ve kargo teslimatlarımız sadece Türkiye içindir.

Vazgeçme
 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@kitapgonder.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli hesabınıza / kredi kartınıza iade edilecektir.
 
Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
 
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.
 
Hatalı Ürünler
 
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@kitapgonder.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
 
Hatalı ürünlerin İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. 

İade , değişim veya hatalı ürünlerin kargolarını Aras veya MNG Kargo şirketleri ile göndermenizi rica ediyoruz .
Dr. Ayşe Duman

Dr. Ayşe Duman

1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1990-1996 yılları arasında Süleymaniye Doğumevi’nde uzmanlık eğitimini aldı. Aynı hastanede başasistanlık görevinde bulundu. Daha sonra çeşitli hastanelerde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yaptı. 1997 yılında kendi muayenehanesini açtı. Belediyelerin ve kadın kuruluşlarının düzenlediği seminerlere eğitimci olarak katıldı. Üyesi olduğu Yeryüzü Doktorları ile Afrikalı kadınların sağlık çalışmalarında aktif görev aldı. Son yıllarda ‘Kadın Sağlığına Holistik Yaklaşım’ farkındalığı ile kadınlara verdiği hizmet alanını genişletti. Ruh-beden-zihin bütünlüğü içinde gerçek sağlığın oluşabileceği bilgisiyle zihinsel iyileşme tekniklerini (EFT, hipnoz, imajinasyon, dua vb) kadın sağlığı, doğum, kadın cinsel işlev bozukluklarında etkin ve güvenli bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. Son 5 yıldır Kadın Sağlığına Holistik Yaklaşımı ile ön plana çıkan Dr. Ayşe Duman, zihinsel iyileşme teknikleri ile yüzlerce kadına destek olmuş, birçok grup eğitimi (hamile kampı, doğuma holistik yaklaşım, spritüel cinsellik, benim de bebeğim olsun diyenlere özel zihinsel iyileşme programı) yapmıştır.
Halen İstanbul/Üsküdar’daki muayenehanesinde ‘kadın hastalıkları ve doğum uzmanı’ olarak çalışmaktadır. Her türlü kadın sağlığı sorununa ‘holistik’ yaklaşımla hizmet vermektedir. Tüp bebek programındaki kadınlara başarıyı artırıcı zihinsel iyileşme programı uygulamaktadır. Vajinusmus, cinsel sağlık sorunu yaşayan kadınlara bireysel destek vermektedir. Hamilelik kampları düzenlemektedir. Dr. Ayşe Duman, Fatma ve Hüseyin Duman’ın kızı, Ömer ve Zeynep’in annesidir.

Yazarın Sayfası

Etiketler: hayy, hayy kitap, hayykitap edebiyat, seni okumak, Kadınlığın keşfi, jinekolog ayse duman

Anasayfa
Sepetim
Hesabım
İletişim
Yeniliklerimizden ve Kampanyalarımızdan
Haberdar Olmak İster misiniz?