• Madalyonun İçi

Madalyonun İçi

  
%24
  • 92,50 TL
  • 70,30 TL

ISBN/BARKOD : 9789751409935
Yayınevi/Marka:Remzi Kitabevi
Yazar:Gülseren Budayıcıoğlu
Basım Tarihi:2021
Tedarik Süresi:24 Saatte Kargoda
Kazancınız: 22,20 TL
99 TL ÜSTÜ
KARGO BEDAVA
AYNI GÜN
TESLİMAT

Madalyonun İçi

Yıllardır "panik atak" yaşayan bir işadamı...

Kendini peygamber ilan eden bir doktor...

Çok temiz olmak uğruna evlerini "çöp apartman" haline getiren üç kız kardeş...

Kendini bildiği günden beri, babası başta olmak üzere, çevresindeki bütün erkeklerden dayak yiyen genç bir kadın...

Ağır ceza reisi bir babanın "fahişelik" mesleğini seçen kızı...

Radyo ve televizyonlardaki bütün şarkıların kendisi için çalındığını zanneden genç bir devlet memuresi...

Dünyaya kız olarak gelen ancak kendini erkek hisseden bir transseksüel...

Doktorunu intihar etmekle tehdit eden bir öğrenci...

Ölümcül bir hastalığa yakalanmış genç bir bankacı...

Bu kitapta, Türkiye' de değişik nedenlerle psikiyatra başvuran her kesimden insanımızın hikayelerini bulacak, başta aşk ve ölüm olmak üzere "insanlık halleri" ile karşılaşacaksınız.

İnsanlar size içini açacak, en gizli sırlarını sizinle paylaşacak. Ve bütün bu sorunlar, hastalar ve hastalıklar karşısında Türkiye şartlarında bir ruh doktorunun duyguları, düşünceleri, yapabildikleri ve yapamadıklarını göreceksiniz.

Bu kitabın bir yerlerinde mutlaka kendinizi bulacak, kendinizle yüzleşeceksiniz. Okudukça, yaşamın, sağlığın, sevginin ve huzurun değerini daha iyi anlayacak; her damlası ayrı bir duygunun rengini taşıyan bir çağlayanın altından geçecek ve tertemiz olacaksınız.


Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13 x 19

İlk Baskı Yılı : 2004

Dil : Türkçe
Yorum Yap

   Kötü           İyi
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 70.30 TL 70.30 TL
2 35.85 TL 71.71  TL
3 24.02 TL 72.06  TL
Kredi kartına taksit seçeneği sadece İşbankası kartları için geçerlidir, diğer banka kartları ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler ARAS ve MNG Kargo firmalarıyla gönderilecektir.
Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1 - 3 iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek teslimat bilgileriniz konusunda değişiklik talebinizi yapabilirsiniz.
Satışlarımız ve kargo teslimatlarımız sadece Türkiye içindir.

Vazgeçme
 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@kitapgonder.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli hesabınıza / kredi kartınıza iade edilecektir.
 
Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
 
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.
 
Hatalı Ürünler
 
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@kitapgonder.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
 
Hatalı ürünlerin İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. 

İade , değişim veya hatalı ürünlerin kargolarını Aras veya MNG Kargo şirketleri ile göndermenizi rica ediyoruz .
Gülseren Budayıcıoğlu

Gülseren Budayıcıoğlu

Gülseren Budayıcıoğlu

Mesleki tecrübelerinden yola çıkarak yazdığı güçlü eserlerle geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, çağdaş Türk edebiyatının en çok takip edilen yazarları arasında yer alıyor. Kitapları televizyon dizilerine de uyarlanan yazar, gerçeklerden yola çıkan çarpıcı kurguları ve akıcı üslubuyla okurlarına birbirinden sürükleyici hikayeler sunuyor.

Budayıcıoğlu, eserlerinde ağırlıklı olarak karşılaştığı ilginç psikiyatri vakalarını ve danışanlarının yaşam öykülerini aktarıyor. Bu yönüyle yazar, okurlarını da etkileyici birer terapi niteliği taşıyan eserlerle buluşturuyor. Siz de insan psikolojisini hayatın dinamikleri ve zengin bir anlatımla bir arada okumak isteyenlerdenseniz, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarıyla tanışmak için daha fazla beklemeyin!

Bilimsel, Sosyal ve Edebi Açıdan İletişime Adanmış Bir Yaşam

Gülseren Budayıcıoğlu, 1947 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Annesi, babası ve iki kardeşiyle birlikte çocukluk yıllarını başkentin Cebeci ilçesinde geçirdi. Ortaokul ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamlayan Budayıcıoğlu, edebiyata olan ilgisini de bu yıllarda keşfetti. Ancak ailesi ve okuldaki üstün başarıları, onu lisans öğrenimi için tıp bölümünü seçmeye yöneltti. Budayıcıoğlu, böylece Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kayıt yaptırdı. Ayrıca öğrenimi sırasında TRT’nin açtığı spikerlik kursuna da kaydoldu.

Budayıcıoğlu, TRT’deki beş yıllık spikerlik ve sunuculuk deneyiminin ardından 1972’de lisans öğrenimini tamamladı. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Psikiyatri Bölümü’nde asistan olarak çalışmaya başladı. 10 yıllık akademi kariyerinin ardından üniversiteden ayrılarak doktorluğa yöneldi. Mesleğini 23 yıl boyunca icra ettikten sonra 2005’te kendisine ait bir psikiyatri merkezi kurdu. “Madalyon Psikiyatri Merkezi” adıyla günümüzde de faaliyet gösteren bu kurum, isim olarak Budayıcıoğlu’nun 2004’te yayımladığı ilk kitabından da izler taşıyor.

Mesleki Birikim ve Kalem Ustalığı ile Ortaya Çıkan Eserler

Madalyonun İçi ile yazarlığa ilk adımını atan Gülseren Budayıcıoğlu, dört yıl aradan sonra Günahın Üç Rengi, Madalyonun Öteki Yüzü adlı kitabını da yayımladı. Sonraki yıllarda bu eserleri Hayata Dön, Kral Kaybederse ve Camdaki Kız takip etti. Tüm kitaplarında engin mesleki deneyimlerinin yanı sıra kaleminin gücünü de yeniden ispatlayan Gülseren Budayıcıoğlu, hayatı ve kendinizi daha derinlemesine kavrayabilmeniz için sizi kitapları ile tanışmaya davet ediyor.

Yazarın Sayfası

Etiketler: gülseren budayıcıoğlu, gulseren, gülseren

Anasayfa
Sepetim
Hesabım
İletişim
Yeniliklerimizden ve Kampanyalarımızdan
Haberdar Olmak İster misiniz?