• Hız ve Renk Yayınları Tyt Ayt Kpss Ales Dgs Paragraf Hız Soruları

Hız ve Renk Yayınları Tyt Ayt Kpss Ales Dgs Paragraf Hız Soruları

  
%15
 • 69,00 TL
 • 58,65 TL

ISBN/BARKOD : 9786058139305
Yayınevi/Marka:Hız ve Renk Yayınları
Yazar: Göksu Çetin
Basım Tarihi:2021
Tedarik Süresi:24 Saatte Kargoda
Kazancınız: 10,35 TL
99 TL ÜSTÜ
KARGO BEDAVA
AYNI GÜN
TESLİMAT

Hız ve Renk Yayınları TYT AYT KPSS ALES DGS Paragraf Hız Soruları

Hız ve Renk soru bankaları konu kavratma, pekiştirme ve ÖSYM  soru tiplerine adapte olabilme anlayışı ile oluşturulmuştur.

 “Basamaklı zaman yönetimi”ne göre kurgulanan testler zaman yönetimi konusunda öğrencilere önemli bir kazanım sağlamaktadır.
 • Kitaplardaki “mavi testler”, ilgili konunun en üst düzeyde kavranmasını amaçlamaktadır. Her ünitenin başında bulunan bu testler konu eksiklerinin tespit edilebilmesinde öğrenciye rehberlik sağlamaktadır.
  “Kırmızı testler”, konunun pekiştirilmesinde ve öğrenilenlerin kalıcı olmasında önemli rol üstlenmektedir. Bu testler sayesinde bilgiler daha kalıcı ve sağlam hale gelmektedir.
  “Turuncu testler”, öğrencilerin ÖSYM sorularına uyum sağlamasında rehber olacak testlerdir. Üniversite sınav soruları paralelinde, özgün sorulardan oluşan bu testler ile öğrencilerin sınav sorularını daha kolay analiz edebilmesi ve üniversite sınavlarına gerçek anlamda hazır olabilmeleri amaçlanmıştır.
  Kitapların sonunda, sorularda kullanılan kavramları içeren bir sözlüğe yer verilmiştir.
  Her kitabın sonunda konuları özetleyen “kavram haritaları” bulunmaktadır. Kavram haritaları öğrencilerin kitap tercihinde etkili olmaktadır.
  App Store ya da Google Play Storeden Hız ve Renk Video Çözüm uygulamasını indirerek kitaplarımızdaki bütün soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz.


 • Kitaplardaki testlerin video çözümleri kitap yazarları tarafından yapılmıştır. Video çözümlerde soru çözüm teknikleri ve kısa konu özetleri verilerek öğrencilerin netlerini artırmalarına destek olunmuştur. • Yorum Yap

      Kötü           İyi
  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  1 58.65 TL 58.65 TL
  2 29.91 TL 59.82  TL
  3 20.04 TL 60.12  TL
  Kredi kartına taksit seçeneği sadece İşbankası kartları için geçerlidir, diğer banka kartları ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
  Teslimat

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
  Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler ARAS ve MNG Kargo firmalarıyla gönderilecektir.
  Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1 - 3 iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
  Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek teslimat bilgileriniz konusunda değişiklik talebinizi yapabilirsiniz.
  Satışlarımız ve kargo teslimatlarımız sadece Türkiye içindir.

  Vazgeçme
   
  Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@kitapgonder.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli hesabınıza / kredi kartınıza iade edilecektir.
   
  Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
   
  Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.
   
  Hatalı Ürünler
   
  Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@kitapgonder.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
   
  Hatalı ürünlerin İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. 

  İade , değişim veya hatalı ürünlerin kargolarını Aras veya MNG Kargo şirketleri ile göndermenizi rica ediyoruz .
  Anasayfa
  Sepetim
  Hesabım
  İletişim
  Yeniliklerimizden ve Kampanyalarımızdan
  Haberdar Olmak İster misiniz?